Co sprawia, że woda DONAT Mg jest unikalna

Wyjątkowo ważne jest dostarczanie magnezu z wodą, gdyż w tej formie jest on najłatwiej przyswajalny przez organizm. Istotnym źródłem magnezu są wody mineralne, z których wchłanianie magnezu jest o wiele lepsze niż z produktów spożywczych.  Dzięki wodzie DONAT Mg masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi minerały w sposób ciągły. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo duża   zawartość magnezu  wynosząca aż 1030 mg/l oraz innych składników mineralnych w tym wapnia 380 mg/, sodu 1500 mg/l oraz potasu 13 mg/l.

 

Woda DONAT Mg przeznaczona jest dla osób, których praca związana jest z dużym wysiłkiem – zarówno umysłowym jak i fizycznym, a także dla tych, którzy oddając się licznym pasjom są bardzo aktywni.  Wskazana  jest dla wszystkich, którzy pomimo życia w ciągłym ruchu i stresie chcą zachować dobrą formę. Dotyczy to zarówno sportowców, jak i osób uprawiających sport mniej intensywnie.

Dane teleadresowe

Adres:  Kruka 16, 43-600 Jaworzno

tel: +48 604-54-77-99
tel: +48 662-59-64-04
e-mail: biuro@wodadonat.pl
e-mail: sklep@wodadonat.pl

Obserwuj nas w sieci

Aplikacja Donat MG Moments

To Twój osobisty asystent zdrowia, który zapewni Ci właściwą drogę spożywania wody. Najlepsze efekty uzyskasz poprzez ścisłe stosowanie się do  poszczególnych etapów terapii. Dawkowanie z aplikacją zostało zaprojektowane przez ekspertów z Rogaśka Centrum Medycznego w Słowenii, gdzie Donat Mg z powodzeniem stosowana jest od wieków w leczeniu problemów zdrowotnych.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook