Jak pić DONAT Mg?

Szybkie picie ciepłej wody Donat Mg przyspiesza perystaltykę  jelit.

Powolne chłodzenie wody Donat Mg zwiększa wchłanianie składników mineralnych.

Woda Donat Mg działa również jako środek przeczyszczający, dlatego zalecamy spożywanie wody w zależności od potrzeb organizmu i odpowiednich dawkach.

 
Zaparcia

Leki zazwyczaj nie są najlepszym rozwiązaniem, gdyż organizm przyzwyczaja się do nich (włącznie z niektórymi herbatkami ziołowymi). Siarczany obecne w wodzie Donat Mg uczestniczą w procesach trawiennych wzmagając perystaltykę jelit.


Zgaga

Donat Mg poprawia krążenie w błonie śluzowej wyściełającej żołądek i neutralizuje kwas, przynosząc ulgę w uporczywej czkawce, zgadze czy bólach pojawiających się po posiłkach. Bardzo dobrze wpływa na samopoczucie osób z nadkwasotą lub nieżytem żołądka.


Cukrzyca

Magnez pobudza wydzielanie insuliny oraz bierze udział w rozkładzie białek, tłuszczy i węglowodanów. Pacjenci z cukrzycą często cierpią na niedobory tego pierwiastka. Długotrwałe przyjmowanie leków na obniżenie ciśnienia krwi zazwyczaj prowadzi do niewystarczającego poziomu potasu i magnezu we krwi, dlatego w tych przypadkach zaleca się picie wody Donat Mg.


Ciąża

Zapotrzebowanie na magnez w okresie ciąży gwałtownie rośnie, a jego niedobór może prowadzić do licznych komplikacji zarówno w okresie płodowym, jak i w dalszym rozwoju dziecka. Magnez reguluje poziom cukru we krwi, wspomaga budowę silnych kości i zębów, usuwa z organizmu substancje szkodliwe, buduje tkanki miękkie, a w połączeniu z wapniem – kontroluje kurczenie i rozluźnianie się mięśni gładkich.


Kac

Obecność alkoholu w organizmie blokuje wchłanianie magnezu z układu trawiennego i zwiększa wydzielanie moczu, może to prowadzić do poważnych komplikacji tj. pospolity „kac”. Ze względu na swój skład Donat Mg jest pomocna w przypadku wystąpienia tej dolegliwości.

 

Woda Donat Mg posiada atesty spełniające wszystkie wymagania naturalnej wody mineralnej.
 
1000 ml wody DONAT Mg zawiera:
 

 Kationy

mg    Aniony mg
 Amon 1,05    Fluorek 0,23
 Lit 3.3    Chlorki 59
 Sód 1500    Bromek 0,29
 Potas 13    Jodek 0,08
 Magnez 1030    Azotan <2
 Wapń 380    Azotyny <0,007
 Stront 6,8    Siarczan 2400
 Żelazo <0,1      
 Mangan 0,17      
 

 

Dane teleadresowe

Adres:  Kruka 16, 43-600 Jaworzno

tel: +48 604-54-77-99
tel: +48 662-59-64-04
e-mail: biuro@wodadonat.pl
e-mail: sklep@wodadonat.pl

Obserwuj nas w sieci

Aplikacja Donat MG Moments

To Twój osobisty asystent zdrowia, który zapewni Ci właściwą drogę spożywania wody. Najlepsze efekty uzyskasz poprzez ścisłe stosowanie się do  poszczególnych etapów terapii. Dawkowanie z aplikacją zostało zaprojektowane przez ekspertów z Rogaśka Centrum Medycznego w Słowenii, gdzie Donat Mg z powodzeniem stosowana jest od wieków w leczeniu problemów zdrowotnych.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook