Kontakt

WOMA SYSTEMY

Kruka 16, Jaworzno Śląskie 43-600, Polska
tel. +48 604-54-77-99
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administratorem Twoich danych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest WOMA SYSTEMY Trzaska Wojciech, z siedzibą w Jaworznie, adres: 43-600 Jaworzno, Kruka 16, tel.: +48 604 547 799, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (czytaj dalej – klauzula informacyjna - RODO)

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nazwa(*)
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Nieprawidłowe dane

Temat(*)
Nieprawidłowe dane

Wiadomość(*)
Nieprawidłowe dane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.(*)
Nieprawidłowe dane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WOMA SYSTEMY Trzaska Wojciech w celu realizacji zamówienia i odpowiedzi na przesłane przeze mnie pytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże brak jej wyrażenia uniemożliwi wysłania zapytania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych(*)
Nieprawidłowe dane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych(*)
Nieprawidłowe dane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1030, z późn. zm.) od WOMA SYSTEMY Trzaska Wojciech w trakcie trwania umowy, a także po jej zakończeniu.(*)
Nieprawidłowe dane

Captcha(*)
Nieprawidłowe dane

NASI PARTNERZY

mingardii carlieuklima syner aeparibind