Odchudzanie i detox z Donat Mg

Jeśli naprawdę walczysz z otyłością a inne metody stosowane przez Ciebie okazały się nieskuteczne polecamy odchudzanie z wodą DONAT Mg. Naturalnie zmineralizowana woda DONAT Mg bogactwo minerałów zawdzięcza naturze. To ona stworzyła cudowny eliksir zdrowia w naturalnej postaci. Donat Mg zawiera: magnez, miedź, lit, wanad, kobalt, bromek, nikiel, molibden i inne składniki odżywcze. Te wartościowe dla naszego organizmu minerały zachodzą w interakcje i są źródłem pierwiastków śladowych oraz substancji mineralnych wpływających leczniczo na nasz organizm. Szczególnie skutecznie  oczyszcza żołądka, odmładza i odnawia komórki, sprzyja metabolizmowi i krążeniu krwi, poprawia samopoczucie oraz doskonale reguluje pracę mięśni. Spożyciu wyszczuplającej wody Donat towarzyszy eliminacja toksyn i zanieczyszczeń oraz nadmiaru płynu z ciała. Kuracja wodą DONAT Mg jest procesem przyspieszonej utraty masy ciała w wyniku rozpadu i usunięcia tłuszczu bez utraty korzystnych minerałów.

 

Ważne!

Twoje zapotrzebowanie na magnez może być spełnione pijąc tylko 3 szklanki wody Donat Mg® dziennie. Ponadto dzięki wysokiej zawartości wodorowęglanów woda Donat ma korzystny wpływ na trawienie i pomoże złagodzić zgagę, co potwierdzają najnowsze badania kliniczne.

Pamiętaj, aby podczas spożywania wody Donat Mg®, nie zapominać o zróżnicowanej diecie i prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

Dane teleadresowe

Adres:  Kruka 16, 43-600 Jaworzno

tel: +48 604-54-77-99
tel: +48 662-59-64-04
e-mail: biuro@wodadonat.pl
e-mail: sklep@wodadonat.pl

Obserwuj nas w sieci

Aplikacja Donat MG Moments

To Twój osobisty asystent zdrowia, który zapewni Ci właściwą drogę spożywania wody. Najlepsze efekty uzyskasz poprzez ścisłe stosowanie się do  poszczególnych etapów terapii. Dawkowanie z aplikacją zostało zaprojektowane przez ekspertów z Rogaśka Centrum Medycznego w Słowenii, gdzie Donat Mg z powodzeniem stosowana jest od wieków w leczeniu problemów zdrowotnych.

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook