Strona główna » STREFA WIEDZY » Czy można połączyć kilka promienników w jeden układ spalinowy?

Czy można połączyć kilka promienników w jeden układ spalinowy?

MULTIEURAD jest systemem ogrzewania promiennikowego, składającym się z większej ilości promienników EURAD z unikatowym odprowadzeniem spalin...

 

MULTIEURAD jest systemem ogrzewania promiennikowego, składającym się z większej ilości promienników EURAD z unikatowym odprowadzeniem spalin za pomocą jednego układu spalinowego.

System specjalnie zaprojektowany do rozwiązywania problemów grzewczych w różnych środowiskach, jego główną zaletą jest duża elastyczność instalacji oraz możliwość zbierania spalin pochodzących z pojedynczych urządzeń EURAD do jednego wspólnego komina. Dzięki dokładnemu projektowi, możliwe jest ogrzewanie zarówno częściowych jak i całkowitych powierzchni w budynkach o dowolnej wielkości. Zainstalowanie systemu promienników MULTI EURAD korzystnie wpływa na szczelność dachu, ponieważ nie ma potrzeby otworowania dachu pod komin z każdego promiennika. 

Wszystkie elementy jednostek spalania mają takie same właściwości jak promienniki EURAD, ponadto wszystkie rurociągi spalinowe przed wyciągiem są wykonane z aluminium z wysokotemperaturowymi uszczelkami w każdym złączu.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii STREFA WIEDZY
NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu