Strona główna » KURTYNY POWIETRZNE

KURTYNY POWIETRZNE

KURTYNY POWIETRZNE

KURTYNY POWIETRZNE EUWIND WBKA, WBE, WBV I WBW

Są niezbędnym urządzeniem w wielu miejscach pracy, takich jak hale produkcyjne oraz magazyny. Kurtyny powietrzne przemysłowe, bo o nich mowa, to element kontrolowania temperatury w warunkach nie tylko zimowych. Unikanie przeciągów staje się koniecznościa, która szczególnie wpływa na komfort, zdrowie i wydajnośc pracy personelu o każdej porze roku. System kurtyn powietrznych  EUWIND chroni przedsiębiorstwo przed utratą coraz droższej energii potrzebnej do ogrzania hali przemysłowej lub magazynowej. W dzisiejszych czasach kiedy ceny energii dynamicznie rosną odpowiednio dobrana i zaimplementowana kurtyna powietrzna jest staje się czynnikiem sukcesu ekonomicznego firmy. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje kurtyn powietrznych:
 

  • Posadzkowe przemysłowe kurtyny powietrzne EUWIND WBKA, która gwarantuje 100% skuteczności w szczelnym blokowaniu otwartej bramy nawiewaną strugą powietrza z zainstalowanej w posadzce kasety z dyszami nadmuchowymi już od pierwszego momentu otwarcia bramy. System EUWIND WBKA gwranatruje najwyższyt poziom bezpieczeństwa energetycznego chronionego obiektu przemsyłowego.  Ochrona obiektu za pomoca EUWIND WBKA równiez skutecznie blokuje wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne jak deszcz, śnieg, wiatr, liście, pył, kurz, pisaek napływające z zewnątrz podczas nawałnic. Ze względu na swoją budowę korzystnie wpływają na zdrowie personelu nie "uderzając" strugą powietrza bezpośrednio w głowę pracowników przemieszczających się przez otwarta bramę. 
 
  • Kutyny powietrzne EUWIND WBE, WBA i WBW instalowane nad bramą, których cechą charakterystyczna cechą jest wąska szczelina nawiewna, która skutecznie chroni  bramę przemysłową przed zjawiskiem migracji zimnego powietrza przechodzącego przez otwartą bramę. Dostępne modele to kurtyny powietrzne wersji zimnej, z wymiennikiem elektrycznym i wodnym. 


Oferta kurtyn powietrznych EUWIND dostepna jest z systemem sterowania i automatryką kompatybilną niemal ze wszystkimi dostępnymi bramami przemysłowymi na rynku. 


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

SKUTECZNA KURTYNA POWIETRZNA TO WZROST KONKURENCYJNOŚCI I TWÓJ ZYSK

Szczelinowe kurtyny powietrzne EUWIND w wersji sufitowej i posadzkowej są 100 procentowym zabezpieczeniem obiektu przed wychłodzeniem hali przemysłowej. Skuteczna kurtyna powietrzna jest gwarancją szybkiego zwrotu zaangażowanego kapitału zainwestowanego w jej zakup oraz przyszłych błyskawicznych oszczędności energetycznych. Kurtyna powietrzna EUWIND w wersji posadzkowej poprawia warunki pracy już w pierwszym momencie otwierania bramy, gdzie struga powietrza pod wysokim cisnieniem jest automatycznie nawiewana  zamykając szczelnie otwartą bramę. Kurtyny EUWIND zinstalowane nad bramami przemsyłowymi pełnią funkcję zabezpieczenia obiektu wszędzie tam, gdzie z powodów technicznych nie mozna zainstalowac najskuteczniejszej kurtyny 
posadzkowej EUWIND WBKA. 

EUWIND WBKA Przemysłowa kurtyna powietrzna z kasetą nawiewną zainstalowaną w podłodze

alt


EUWIND WBW Przemysłowa kurtyna powietrzna - instalacja nad bramą 


alt

EUWIND WBV, WBE Przemysłowa kurtyna powietrzna - instalacja nad bramą 

alt
NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu