Strona główna » KLIMATYZACJA Blife

KLIMATYZACJA Blife

KLIMATYZACJA Blife

KLIMATYZACJA BEZ OGRANICZEŃ BLIFE ZADBA O TWOJE ZDROWIE I KOMFORT, A CZYSTY KLIMAT, KTÓRY ODCZUJESZ BĘDZIE WYPEŁNIAŁ TWOJĄ PRZESTRZEŃ W CISZY I SPOKOJU.
 

System EUKLIMA Blife® jest naturalnym sposobem klimatyzowania pomieszczeń w niemal każdym obiekcie. Niewidzialne poczucie bezpieczeństwa i komfortu przy spełnieniu najwyższych wymagań architektonicznych wnętrza jest spełnieniem życzeń każdego inwestora. W obecnych czasach najważniejszą cechą nowoczesnej klimatyzacji jest jej skuteczność, oszczędność i zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu. BLife jest idealnym rozwiązaniem dla każdego poszukującego harmonii komfortu i estetyki bez względu na porę roku. Jest w stanie kontrolowac i harmonizować wszystkie parametry otoczenia, latem i zima, zapewniając pełny komfort w pomieszczeniu.

 

ZALETY KLIMATYZACJI BLIFE

 
 • WYSOKI STANDARD

  Doskonały system dla obiektów o wysokim standardzie higienicznym

 • NATURALNY

  Zapewnia naturalny klimat w pomieszczeniach przez cały rok

 • KOMFORT

  Natychmiastowy efekt działania,optymalna temperatura i wilgotność.

 • CICHA PRACA

  System nie generujący hałasu

 • OBIEKTY PREMIUM

  kliniki, szpitale, gabinety lekarskie, hotele, etc

 • EKONOMICZNY

  Niskie koszty eksploatacji w porównaniu do tradycyjnej klimatyzacji

 • INTELIGENTNY

  System sterowany automatycznie wg. założeń użytkownika

   


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

OPIS SYSTEMU KLIMATYZACJI BLIFE

TECHNOLOGIA I NATURA W DOSKONAŁEJ HARMONII

 

Komfort termiczny, oszczędnosć energii i ograniczenie emisji zanieczyszczeń to zadania stawiane w dzisiejszych czasach instalacjom klimatyzacyjnym.

 

Wymóg posiadania w domu lub w miejscu pracy coraz wyższego komfortu termicznego otoczenia jest juz faktem. Klimatyzacja pomieszczeń z zastosowaniem sufitowych i ściennych paneli promiennikowych BLife Carlieuklima, jest z pewnością trafną odpowiedzią na powyższe wymagania. Systemy klimatyzacyjne z panelami promiennikowymi zapewniają doskonale warunki komfortu a jednocześnie zmniejszenie zużycia energii nawet do 40%.

Innowacyjny sufitowy system promiennikowy o wysokiej wydajności składa się z nowego technologicznie aktywnego modułu o strukturze warstwowej, w którym znajduje się panel izolacyjny z polistyrenu oraz nawiewy z tłoczonego aluminium z obwodem hydraulicznym w postaci rur PE-Xa. System sufitowy zawiera również płytę gipsowo-kartonową Activ’Air. BLife wykorzystuje zdolność sufitu do wymiany ciepła i zimna w drodze promieniowania, zapewniając jednolite rozłożenie temperatury bez uciążliwych przeciągów. Ekskluzywny system BLife, który umożliwia znaczne oszczędności w zakresie kosztów eksploatacji, proponowany jest w wersji zaprojektowanej specjalnie do budynków mieszkalnych, klinik, szpitali, hoteli, ale można go z powodzeniem stosować w sektorze handlowo-usługowym np. biurach, obiektach handlowych, szkołach oraz innych obiektach

alt

P: grubość aktywnego i pasywnego panelu BLife: 52,5 mm
H: minimalna wysokość przestrzeni międzyściennej w suficie podwieszanym: 47,5 mm
M: minimalna wysokość systemu BLife: 100 mm 
 

Elementy systemu BLife
Poz. Komponent
1 Metalowa konstrukcja zakotwiona w suficie (odległość od konstrukcji pomocniczej 400 mm) o klasie obciążenia 15
2 Panele BLife (aktywne, pasywne lub neutralne)
3 Instalacja zasilająca rury 202 PE-Xa 20x2 mm ze złączkami wtykowymi i izolacją cieplną


 
NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu